Sabitri brataku bhara anithiba bhai mora bia pola karidei gala-ସାବିତ୍ରୀ ବ୍ରତ କୁ ଭାର ଆଣିଥିବା ଭାଇ ମୋର ବିଆ ପୋଲା କରି ଦେଇ ଗଲା

Sabitri brataku bhara anithiba bhai mora bia pola karidei gala-ସାବିତ୍ରୀ ବ୍ରତ କୁ ଭାର ଆଣିଥିବା ଭାଇ ମୋର ବିଆ ପୋଲା କରି ଦେଇ ଗଲା

ସାବିତ୍ରୀ ବ୍ରତ କୁ ଭାର ଆଣିଥିବା ଭାଇ ମୋର ବିଆ ପୋଲା କରି ଦେଇ ଗଲା

Sabitri brataku bhara anithiba bhai mora bia pola karidei gala

ସେକ୍ସ୍ ଷ୍ଟୋରୀ ପଢୁଥିବା ସମସ୍ତ ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀ ମାନଙ୍କୁ ମୋର ପ୍ରଣାମ। ମୁଁ କଲେଜ୍ ପଢୁଥିବା ସମୟ ରୁ ସେକ୍ସ୍ ଷ୍ଟୋରୀ ପଢ଼ିବା ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ସବୁବେଳେ ମନ ରେ ଭାବେ ମୁଁ କେବେ ଏମିତି ପୋଷ୍ଟ କରନ୍ତି। ସେଦିନ ଭଗବାନ୍ ବୋଧେ ଚାଂହୁଥିଲେ ।ମୁଁ ଲୋପାମୁଦ୍ରା ମହାପାତ୍ର (ଲୋପା), ବୟସ ୨୮। ବାହାଘର ୩ ବର୍ଷ ହେଲା ହୋଇଛି। ଦୁଇ ବର୍ଷ ର ଝିଅ ଟେ ଅଛି।ଉଚ୍ଚତା ପ୍ରାୟ ୫ ପୁଟ୍ ୫ ଇଞ୍ଚ୍। ଟିକେ ଗେଡି। ରଙ୍ଗ ଗୋରା, ଦୁଧ ସାଇଜ଼ ୩୪ (ବାହାଘର ପୂର୍ବରୁ ୩୨ ଥିଲା), ଗାଣ୍ଡୀ ୩୬, ମୋତେ ବାଳ ବହୁତ୍ ପସନ୍ଦ ଲାଗେ ତେଣୁ ମୋ ବିଆ ରେ ମୁଁ ଗୋଟେ ଘଞ୍ଚ ଜଙ୍ଗଲ ରଖିଛି, ମୋ କାଖ ବାଳ ପୁରା କୁଞ୍ଚୁକୁଞ୍ଚିଆ ସାଙ୍ଗ କୁ ଟିକେ ବାସ୍ନା ପୁରା ମାତୁଆଲା କରିଦେବ। ମୋଟା ଓଠ କୁ ବହଳିଆ ଅଏଲ୍ lipstick। ଆଖି ରେ କାଜଲ କୁ ନାକ ରେ ସୁନା ଗୁଣା।
ସ୍ବାମୀ କୃଷି ବିଭାଗ ରେ ଚାକିରି କରିଛନ୍ତି। । ମୋ ସ୍ବାମୀସବୁବେଳେ ମୋତେ ଖୁସି କରନ୍ତି। ମୁଁ
ମୁଁ ସବୁ ବେଳେ ଗର୍ବ କରେ କି ମୋ ସ୍ବାମୀ ଛଡା ମୋତେ ଅଧିକ କେହି ଖୁସି କରି ପାରୁନଥିବେ। ଆମେ ସ୍ବାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ବାଥରୁମ୍ ରେ ବି ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ସାବୁନ୍ ଲେଗେଇ ଗାଧୁଆ ପାଧୁଆ ହେଉ। ସେ ମୋ ବିଆ ରେ ଦୁଧ ରେ ଗାଣ୍ଡୀ ରେ ସାବୁନ୍ ଫେଣ ଲଗେଇ ଗିହଁନ୍ତି।ସେ ଅଫିସ କୁ ଗଲା ବେଳକୁ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା କରି ଠିଆ ଠିଆ ପଛ ଆଡ଼ୁ ଗିହଁନ୍ତି। ଆଉ ଖାଇଲା ବେଳେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ମୋତେ ବସେଇ ଖାଦ୍ୟ ଖାନ୍ତି। ଆଉ ଅପରାହ୍ନ ରେ ଅଫିସ୍ ରୁ ଆସିଲା ପରେ ମୋତେ ବସେଇ ଗିହନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ ମୋ ଗାଣ୍ଡୀ ରେ ତେଲ ପକେଇ ଗାଣ୍ଡୀ ରେ ପୁରେଇ ଗେହିବା ଭଲ ଲାଗେ।ଏମିତି ସବୁବେଳେ ଆମର ଖୁସି ଜୀବନ ବିତୁଥିଲା। ଏବେ ଛୁଆ ଜନ୍ମ ହେଲା ଠୁ ଅଳପ କମି ଯାଉଛି।
ତାଲାବନ୍ଦ ଯୋଗୁଁ ସ୍ବାମୀ ଙ୍କ ଅଫିସ କାମ ସେତେ ଭିଡ଼ ନଥିଲା। ମେ ୧୪ ତାରିଖ ରାତି ରେ କୃଷିମନ୍ତ୍ରୀ ଅରୁଣ ସାହୁ ଙ୍କ ଫୋନ୍ ଆସିଲା କି ୧୫ ତାରିଖ ଦିନ ଠାରୁ ମୋ ସ୍ବାମୀ ୧୦ ଦିନ ସମୀକ୍ଷା ବୈଠକ କୁ ଯିବେ। ତେଣୁ ସମ୍ବଲପୁର ରୁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ବହୁତ୍ ବାଟ ହେତୁ ସେ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ଘରେ ରହିବେ ବୋଲି କହିଲେ। ସେ ୧୫ ତାରିଖ ରେ ସକାଳୁ ବାହାରି ଭୁବନେଶ୍ୱର ଅଭିମୁଖେ ଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭ କଲେ। ମୁଁ ଛୋଟ ଝିଅ କୁ ଧରି ଘରେ ରହିଲି। ଆମ ଘର ପାଖେ ଲାଗି ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ଓ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ରହୁଥିଲେ। ମୁଁ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇ ମୋ ସମୟ ବିତେଇ ଦିଏ ।
ସାବିତ୍ରୀ ବ୍ରତ ଆଗକୁ ଥିବାରୁ ବୋଉ ଫୋନ୍ କରି କହିଲା । ମା ଲୋ ଆଉ ଏଥର ଲକି ଯିବ (ମୋ ଭାଇ) ସାବିତ୍ରୀ ଭାର ନେଇକି। ମୋ ଭାଇ ବିଷୟ ରେ ଟିକେ କହି ରଖେ-ତା ବୟସ ୨୬ ମୋ ଠୁ ଦୁଇ ବର୍ଷ ସାନ। ସେ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ ସାରି ଦିଲ୍ଲୀ ରେ ଏକ କମ୍ପାନୀ ରେ ଅଛି। ସେ ଗୋଟେ ସେକ୍ସି ଫିଗର୍ ଥିବା ଗଜା ଟୋକା। ବୋଉ କହିଲା ତୁ ଲକି ସହ ଟିକେ କଥା ହୋଇ ଯା
ଲକି- ନାନୀ ନମସ୍କାର

ମୁଁ- ହଇରେ ଚୋର ମୋ କଥା ତୋର କେବେ ମନେ ପଡୁନି କି, ମୋ ବାହାଘର କୁ ୩ ବର୍ଷ ପୁରିଲାଣି କିନ୍ତୁ ତୁ ଯେ …. ହେଉ ଛାଡ଼ ଆଉ

ଲକି-ନାନୀ ମୁଁ ୨୧ ତାରିଖ ସକାଳୁ ଯିବି ଭାର ନେଇକି।
ମୁଁ- ହେଉ ଆସେ ଆଉ

ଲକି- ନାନୀ ତୁମର ଯୋଉ ଗୋଟେ ନୂଆ ଗାଈ ଆଣିଛ ତା କ୍ଷୀର ରେ ମୋ ପାଇଁ ଛେନା କରି ରଖି ଥା (ଯାହାର ଲାଳନ ପାଳନ ଆମ ଘରେ ଥିବା ଚାକରାଣୀ ବାସନ୍ତୀ ମାଉସୀ କରନ୍ତି)

ଲକି- ନାନୀ ମନେ ଅଛି ତ ତୋର ତୁ କହିଥିଲୁ କି ତୋର ଯଦି

ଝିଅ ହେବ ମୋତେ ଗୋଟେ ସୁନା ଚେନ୍ ଟେ ଦେବୁ।( ଆମର ବାଜି ଲାଗିଥିଲା)

ମୁଁ- ହେଉ ରେ ଚୋର ତୁ ଆସେ ଆଗେ। କାଲି ତୋ ପାଦ ଆମ ଘରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପଡ଼ିବ।
( ମୁଁ ବାହାଘର ହେବା ପରଠୁ ସେ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆମ ଘର କୁ ଜମା ଆସିନି)

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ next page କୁ ଯାଆନ୍ତୁ

admin

13 thoughts on “Sabitri brataku bhara anithiba bhai mora bia pola karidei gala-ସାବିତ୍ରୀ ବ୍ରତ କୁ ଭାର ଆଣିଥିବା ଭାଇ ମୋର ବିଆ ପୋଲା କରି ଦେଇ ଗଲା

  1. ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ରସ ବାହାରି ଗଲା ଲୋ ବେଧ ଭାଉଜ ତମକୁ ଗେହିବା କୁ ଇଛା ହଉଚି ଯଦି ଗୀହା ଦେବାକୁ ଇଛା ତାହେଲେ ଉତ୍ତର ଦେବ ତମ ନୋମ୍ବର୍ ଦେବ ଗେହିବା କୁ ଯିବି

  2. ଭାଇଭଉଣୀ ତୁମେ ଦୁହେ କାମ ସାରିବାଆମକୁ ଟିକେ ଦିଅ । ଭାଇ ସହିତ ସେକ୍ସ କଲାପରେ ତମର ପେଟରେ ଯେଉଁ ଝିଅଟି ଅଛି ତାକୁ ଭଲ ରେ ପାଳନ କରଭବିଷ୍ୟତରେ ମୁଁ ତାକୁ ଗେହିବି । ମୋର ବାଣ୍ଡ8ଇଞ୍ଚ ଲମ୍ବା ମୋର ଗିହା ଖାଇଲେ ତାର ମଧ୍ୟ ଝିଅ ଟି ହେବ ତାକୁ ତୁମ ଭାଇ ଗେହିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 OdiaSexGapa All Right Reserved
error: Content is protected !!