Sabitri brataku bhara anithiba bhai mora bia pola karidei gala-ସାବିତ୍ରୀ ବ୍ରତ କୁ ଭାର ଆଣିଥିବା ଭାଇ ମୋର ବିଆ ପୋଲା କରି ଦେଇ ଗଲା

Sabitri brataku bhara anithiba bhai mora bia pola karidei gala-ସାବିତ୍ରୀ ବ୍ରତ କୁ ଭାର ଆଣିଥିବା ଭାଇ ମୋର ବିଆ ପୋଲା କରି ଦେଇ ଗଲା

୨୧ ତାରିଖ ଦିନ୧୧ ଟା ବେଳକୁ ମୋ ଭାଇ ଗାଡ଼ି ନେଇ ହାଜର। ମୁଁ ବି ତାକୁ ଭଲ ରେ ଚିହ୍ନି ପାରିଲି ନାହିଁ। ଟୋକା ପୁରା ଚେଞ୍ଜ ହୋଇ ଯାଇଛି। ଛାତି ଡେଣା ପୁରା ଟାଇଟ୍ କରି ଆସିଛି।
ମୋତେ ଆସି କୁଣ୍ଢେଇ ପକେଇଲା କହିଲା ନାନୀ ତୁ ସତ ରେ ଏବେ ଏତେ ମୋଟୀ ହୋଇଗଲାଣୁ ମୁଁ ଟେକି ବି ପାରୁନି।

ଲକି- ଦିଦି ତୋ ମୋଟା ହେବାର ରହସ୍ୟ କଣ୍

ମୁଁ- ଭୁଲ୍ ରେ ପାଟି ରୁ ବାହାରି ପଡ଼ିଲା କି ତୋ ଭାଇନା ହିଁ ଦାୟୀ। ଦେଖୁନୁ ଆଗ ପଛ ସବୁ ମୋଟା କରି ସାରିଲେଣି।

ମୁଁ କହିଲି ହେଉ ଲକି ଏଥର ତୁ ଫ୍ରେସ୍ ହୋଇ ଯା ମୁଁ ଖାଇବା ବାଢୁଛି।
ଆମେ ଦୁଇ ଜଣ ମିଶିକି ଖାଇଲୁ।
ଆମେ ଦୁଇ ଜଣ ସବୁ କଥା ହେଲି। ଆଉ କହିଲା ଭାଇନା କଣ୍ ଅଫିସ୍ ରୁ ଆସି ନାହାନ୍ତି କି। ମୁଁ କାହିଁକି ସେ ୧୦ ଦିନ ପାଇଁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଯାଇଛନ୍ତି କୃଷି ବିଭାଗ କାମ ରେ।
ସନ୍ଧ୍ୟା ହେଲା ରୁ ଆମେ ଦୁଇ ଜଣ ଟିକେ ମୋ ଝିଅ କୁ ବାସନ୍ତୀ ମାଉସୀ ପାଖେ ଛାଡ଼ି ଗଲୁ।
ତା ଗାଡ଼ି ରେ ମୁଁ ତାକୁ ଆଉଜି ବସିଲି। ମୋ ମନ ରେ ଜମା ତା ପ୍ରତି କେବେ ବି ଖରାପ୍ ଭାବନା ଅସିନି। ଆଜି ତା ମାଂସାଳ ଉର୍ବର ଶରୀର ଦେଖି ମୋର ଲୋଭ ବଢିଲା। ମୁଁ ଜାଣି ଜାଣି ତା ପିଠି ଉପରେ ଲଦି ହେଉଥିଲି। ରାତି ପାହିଲେ ସାବିତ୍ରୀ ବ୍ରତ କୁ ମାର୍କେଟ ପୁରା ଭିଡ଼  ଥିବାରୁ ସେ ବି ଜାଣି ଜାଣି ଧିରେ ଧିରେ ବ୍ରେକ ମାରି ନେଉଥିଲା । ମୁଁ ବି ଦୁଧ ଚିପା ର ଆନନ୍ଦ ନେଉଥିଲି।
ଆମେ ଭାଇ ଭଉଣୀ ଏକ ଶାଢୀ ଦୋକାନ ରୁ ଶାଢୀ ଓ ମୋ ପାଇଁ ବ୍ଲାଉଜ ଆଣିଲୁ। ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ଲକି ମୁଁ ଏପଟେ ଶାଢୀ ବାଛୁଛି ତୁ ପାଖ ଦୋକାନ ରୁ ମୋ ପାଇଁ ଗୋଟେ ଗୋଲାପି କଲର୍ କପ୍ ସେପ୍ ବ୍ରା ଓ ଧଳା ରଙ୍ଗ ର ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଆଣିବୁ। ମୁଁ ଜାଣି ଶୁଣି ତାକୁ ପଠେଇଲି।
ମୁଁ- ଶୁଣେ ଲକି ୩୪ ସାଇଜ଼ ବ୍ରା ଓ ୩୬ ସାଇଜ଼ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଆଣିବୁ। ସେ ମୁଁ ମୁହଁ କୁ ଚାହିଁ ଟିକେ ହସି ଦେଲା।
ଲକି -ହେଉ ନାନୀ
ସେ ଆଣିଲା। ଆମର ସବୁ କାମ ସରିଲା ଆଉ ବାକି ରହିଲା ମୋ ପାର୍ଲର ଟିକେ ଯିବା କଥା ମୁଁ ମୋ ସାଙ୍ଗ ର ପାର୍ଲର କୁ ଗଲି ଟିକେ କାମ ସାରି ଆସିଲି।
ବାଟ ରେ ଆସୁ ଆସୁ ଲକି କହିଲା

ନାନୀ ତୁ ମୋତେ କାଇଁ ସେ ଭିତର ଜିନିଷ ଆଣିବା ପାଇଁ ପଠେଇଲୁ।
ମୁଁ କହିଲି ଆରେ ଏପଟେ ମୁଁ ଶାଢୀ କିନୁଥିଲି।
ସେ କହିଲା ନାନୀ ସତ ରେ ତୁ ପୁରା ସେକ୍ସୀ ଲାଗିବୁ କାଲି।
ମୁଁ- ଦୁଷ୍ଟ ତୋ ନାନୀ କୁ ଏମିତି କହୁଛୁ।
ରାତି ହେଲାଆମେ ଭାଇ ଭଉଣୀ ଓ ମୋ ଝିଅ ଗୋଟେ ରୁମ୍ ରେ ଶୋଇ ପଡ଼ିବାକୁ କହିଲି। ସେ ଟିକେ କୁନ୍ଥେଇଲା।
ମୁଁ କହିଲି ତୁ ନହେଲେ ଏ ଗରମ୍ ରେ ମରେ ଚୋର ଆମେ ମାଆ ଝିଅ ସେପଟେ ଶୋଇଲୁ।
ଏମିତି କହି ମୁଁ ମୋ ଝିଅ କୁ ଧରି ଆମ ଏସି ରୁମ୍ ରେ ଶୋଇ ପଡ଼ିଲୁ।
ଆଜି ଟିକେ ଅଧିକ ଗରମ୍ ଲାଗୁଥିବା ହେତୁ ମୁଁ ଖାଲି ପତଳା ଗାଉନ ପିନ୍ଧି ଶୋଇ ପଡ଼ିଲି ଭିତରେ କିଛି ପିନ୍ଧି ଲିନି।
ରାତି ପାଖ ପାଖି ୧୨ ଟା ହେବ ମୋତେ ଜମା ନିଦ ଲାଗୁ ନଥିଲା ଝିଅ କନ୍ଦିବାରୁ ତାକୁ ଝୁଲା ରେ ଶୁଆଇଦେଇ ମୁଁ ଖଟ ରେ ଗଡ଼ି ପଡ଼ିଛି।
ମୋତେ ନିଦ ଲାଗିଥିବା ସମୟ ରେ ମୋ ଭାଇ ଲକି କେତେବଳେ ଆସି ଖଟ ରେ ମୋ ସାଇଡ ରେ ଶୋଇ ପଡ଼ିଛି। ମୋତେ ଟିକେ ସନ୍ଦେହ ହେଲା ରୁ ମୋ ବୁଲି ପଡିଲି । ଆଖି ଖୋଲି ଲା ବେଳକୁ ଏ ଟୋକା।
ମୁଁ ଶୋଇବାର ର ଅଭିନୟ କରୁଥିଲି। ମୁଁ ଗାଣ୍ଡୀ କରି ଶୋଇଲି ସେ ଟିକେ ଟିକେ ମୋ ଅଣ୍ଟା ରେ ହାତ ପକେଇଲା ଧିରେ ଧିରେ ମୋ ଗାଲ ରେ ହାତ ମାରିଲା। ମୁଁ ଜାଣି ଶୁଣି କିଛି  ନଥିଲି। ମୋତେ ବି ଟିକେ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା। ଯବାନ ଟୋକା ପାଖ ରେ ଶୋଇଲେ ଯାହାର ବି ବିଆ ନାଳେଇବ ।
ମୁଁ ଟିକେ ମୋ ଚଡ଼ି ରେ ହାତ ମାରିଲା ଠୁ ମୋର ପୁରା ବିଆ ଜକେଇ ସରିଲାଣି। ମୋତେ ଏଥର ନିଦ ଆସିବାରୁ ମୁଁ ଶୋଇପଡ଼ିଲି।
ସକାଳୁ ଉଠି ଦେଖେ ତ ମୋ ଭାଇ କୁଆଡେ ନାହି। ମୋ ଗାଉନ ଟା ଟିକେ ଅଠା ଅଠା ଲାଗିଲା। ମୁଁ ଦେଖିଲା ବେଳକୁ ସେ ବେହିଆ ମୋ ଗାଉନ ଉପରେ ହଲେଇଦେଇଛି। ବେଡ୍ ସଜେଇ ମୁ ଗାଧୋଇ କଲର୍ କପ୍ ବ୍ରା ଗଲି।
ତାକୁ ଡାକି କହିଲି ଶୁଣେ ଲକି ଆଜି ମନ୍ଦିର ଯିବା ଟିକେ ସାବିତ୍ରୀ ପୂଜା କରିବି।
ମୁଁ ଆଜି ପୁରା ଉନ୍ମାଦ ର ସହ ନେଟ୍ ଶାଢୀ, ପିଙ୍କ ଲୋ କଟ ବ୍ଲାଉଜ ଯେମିତି ମୋ ପିଠି ଅଧା ଓ କୁଞ୍ଚୁକୁଞ୍ଚିଆ କାଖ ବାଳ ଦେଖା ଯିବ, ନାହି ତଳକୁ ଶାଢୀ ପିନ୍ଧି ପୁରା ପରଫିୟୁମ ପକେଇ ଭୋଗ ଥାଳି ଧରି ବାହାରିଲୁ।
ଲକି- ନାନୀ ସତ ରେ ତୁ ଆଜି ଅପସରି ରମ୍ବା ଙ୍କ ଭଳି ଦେଖା ଯାଉଛୁ ମ।
ମୁଁ- ସତ ରେ କି
ଲକି- ଆଜି ପୁରା ସାବିତ୍ରୀ ବେଶ ରେ ହିରୋଇନ୍ ଝିଲିକ୍ ଭାଟଚର୍ଯ୍ୟ ଭଳି ଦେଖା ଯାଉଛୁ।
ମୁଁ କହିଲି ହୋଇ ଚାଲେ ଯିବା ଆସିଲେ ବହୁତ୍ କାମ
ମୁଁ ମନ୍ଦିର ଗଲା ବେଳେ ବାଟ ରେ କେତେ ଟୋକା ପୂରା ଅବାକ୍ ହୋଇ ଚାହିଁ ରହି ଥିଲେ। କିଏ ମୋ ନାହି ଦେଖୁଥିଲା ତ କିଏ ମୋ ପିଠି ଆଉ କିଏ ମୋ କର୍ଭି ଗୋଲ୍ ଗୋଲ୍ ବେଲ କୁ।
ଆମେ ମନ୍ଦିର ଯାଇ ପହଞ୍ଚିଲୁ ପୂଜାରୀ ଙ୍କୁ ଭୋଗ ଥାଳି ଦେଇ ଆମେ ମନ୍ଦିର ବେଢ଼ା ବୁଲି ମୁଣ୍ଡିଆ ମାରିଲୁ।
ସେଠି ଜଣେ ଭାଇନା ଙ୍କୁ ମୁଣ୍ଡିଆ ମାରୁ ଭାଇନା କହିଲେ ସ୍ବାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଦୀର୍ଘାୟୁ ଭଵଃ ହୋଇ ଥାଅ। ମୋ ଭାଇ ଟିକେ ମୋ ମୁହଁ କୁ ଚାହିଁଲା ହସି ଦେଇ କହିଲା ଏ କଣ୍ ନାନୀ ଯେ। ମୁଁ ହସି ଦେଇ ମନ୍ଦିର ମୁଖ ଦ୍ଵାର କୁ ଆସିଲୁ ସେଠି ବଡ଼ ପୂଜାରୀ ମଧ୍ୟ ସେୟା କହିଲେ ସ୍ବାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଦୀର୍ଘାୟୁ ରହି ଥାଅ। ପୂଜା ସରିଲା ମୁଁ ସେଠି ସମସ୍ତ ଙ୍କୁ ମୁଣ୍ଡିଆ ମାରିଲି। ସେଠି ଜଣେ ମହିଳା କହିଲେ କିଲୋ ଝିଅ ତୁ ଗେରସ୍ତ କୁ ମୁଣ୍ଡିଆ ମାରିଲୁ ଟି। ଆଲୋ ସେ ତୋ ଶଙ୍ଖା ସିନ୍ଦୂର ଟୋପା। ତାକୁ ଯା ମୁଣ୍ଡିଆ ମାରିବୁ ତାପରେ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କୁ। ମୋ ଟିକେ ତା ମୁହଁ କୁ ଚାହିଁ ଲୋକ ଙ୍କ ଆଗରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ଯାଇ ମୋ ଭାଇ କୁ ସ୍ବାମୀ କଲି ଓ ମୁଣ୍ଡିଆ ମାରିଲି।
ଆମେ ବାଟ ରେ ଯାଉ ଯାଉ ଆମ କଲୋନୀ ର ଜଣେ ନୂଆ ବିବାହିତ ସ୍ତ୍ରୀ କହିଲେ ଅପା ଟିକେ ରହିଲ। ମନ୍ଦିର କେତେ ଜାମ୍ ଅଛି। ଆଉ ତୁମକୁ ଭାଇନା (ମାନେ ମୋ ଭାଇ କୁ ମୋ ସ୍ବାମୀ ବୋଲି ସେ ଭାବିଲା) ଆଜି ସାବିତ୍ରୀ ରେ ନୂଆ ସିନ୍ଦୂର ଲଗେଇଲେ ତ। ମୁଁ ତା ମୁହଁ କୁ ଅନେଇ ପୁଣି ହସି ଦେଲି।
ଏବେ ଆମେ ଘରେ ପହଂଚିଲୁ। ନିୟମ ଥାଏ କି ପ୍ରଥମେ ସ୍ବାମୀ ଙ୍କ ଠୁ ଆର୍ଶୀବାଦ ହୋଇ ଭୋଗ ସେ ଟିକେ ଖାଇଲେ ତାପରେ ମୁଁ ଖାଇବି ତାପରେ ବ୍ରତ ଭାଙ୍ଗି ଭୋଗ ଖାଇବି। ହେଲେ କଣ୍ କରିବି ତାଙ୍କୁ ଫୋନ୍ କରି ମୁଣ୍ଡିଆ ମାରିଲି ଓ ମୋ ଭାଇ ଆସିଥିବା କଥା ତାଙ୍କୁ କହିଲି। ସେ ଖୁସି ହୋଇଗଲେ। କହିଲେ ତାକୁ ଟିକେ ଚର୍ଚା କର।
ହେଲେ ଭୋଗ କଥା କଣ୍ କରିବି
ଭାବିଲି ଲକି ମୋ ଉପରେ ରାଗିଛି ତାକୁ ଯାଇ ପଚାରିଲି
ମୁଁ- ଲକି କଣ୍ ରାଗିଛୁ ମୋ ପାଇଁ ଏତେ ସବୁ କଥା ଶୁଣିଲୁ।
ଲକି- ନାନୀ ସତ ରେ କଣ୍ ମୁଁ ତୋ ସ୍ବାମୀ ଭଳି ଦେଖା ଯାଉଛି।
ମୁଁ-ଆରେ ଚୋର ସେହି ଭଳି ଆମେ ଦୁଇ ଜଣ ହୋଇଛେ ସମସ୍ତେ କହିବେ।
ଲକି- ହେଉ ନାନୀ ମୋତେ ଭୋଗ ଟିକେ ଦେଲୁ।

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ next page କୁ ଯାଆନ୍ତୁ

admin

13 thoughts on “Sabitri brataku bhara anithiba bhai mora bia pola karidei gala-ସାବିତ୍ରୀ ବ୍ରତ କୁ ଭାର ଆଣିଥିବା ଭାଇ ମୋର ବିଆ ପୋଲା କରି ଦେଇ ଗଲା

  1. ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ରସ ବାହାରି ଗଲା ଲୋ ବେଧ ଭାଉଜ ତମକୁ ଗେହିବା କୁ ଇଛା ହଉଚି ଯଦି ଗୀହା ଦେବାକୁ ଇଛା ତାହେଲେ ଉତ୍ତର ଦେବ ତମ ନୋମ୍ବର୍ ଦେବ ଗେହିବା କୁ ଯିବି

  2. ଭାଇଭଉଣୀ ତୁମେ ଦୁହେ କାମ ସାରିବାଆମକୁ ଟିକେ ଦିଅ । ଭାଇ ସହିତ ସେକ୍ସ କଲାପରେ ତମର ପେଟରେ ଯେଉଁ ଝିଅଟି ଅଛି ତାକୁ ଭଲ ରେ ପାଳନ କରଭବିଷ୍ୟତରେ ମୁଁ ତାକୁ ଗେହିବି । ମୋର ବାଣ୍ଡ8ଇଞ୍ଚ ଲମ୍ବା ମୋର ଗିହା ଖାଇଲେ ତାର ମଧ୍ୟ ଝିଅ ଟି ହେବ ତାକୁ ତୁମ ଭାଇ ଗେହିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 OdiaSexGapa All Right Reserved
error: Content is protected !!