Sanga bahaghara re miligala gan toki ku gehinbara mauka-ସାଙ୍ଗ ବାହାଘର ରେ ମିଳିଗଲା ଗାଁ ଟୋକୀ କୁ ଗେହିଂବାର ମଉକା 

Sanga bahaghara re miligala gan toki ku gehinbara mauka-ସାଙ୍ଗ ବାହାଘର ରେ ମିଳିଗଲା ଗାଁ ଟୋକୀ କୁ ଗେହିଂବାର ମଉକା 

ସାଙ୍ଗ ବାହାଘର ରେ ମିଳିଗଲା ଗାଁ ଟୋକୀ କୁ ଗେହିଂବାର ମଉକା 

Sanga bahaghara re miligala gan toki ku gehinbara mauka

odia sex story,odia sex stories,odia sex gapa,odia sex kahani,odia sex gapa,new odia sex story,odia bedha gapa,jouna gapa,randi sah sex,odia grirlfriend sah sex,sundari sah sex,sex story odia,bhauja gapa,bhauja sex story,bia gapa,boss nka jhia sah sex,odia sex kahani,gan jhia sah sex

ପୂର୍ବ ଥର ମୁଁ ମୋ ଭାଉଜ ଙ୍କୁ ଫତେଇ କେମିତି ଗେହିଂ ଥିଲି ସେକଥା ଜଣେଇଥିଲି | ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କ ସହ ହେବା ପାଈଁ ଖୁବ କମ ସୁଜୋଗ ପାଏ । ମୁଁ ଟୋକୀ ମାନଙ୍କୁ ଗେହିଂବାରେ ଏକ ନମ୍ବର | ଆଉ ସେଇ ପୂରୁଣା ବିଆରେ କେତେ ଗଳଉଥିବି ତିନି ଟା ମସ୍ତ ଟୋକି ଥିଲେ ହେଲେ କେବେ ସେକ୍ସ କରିନଥିଲି ସେମାନଙ୍କ ସହ । କୁଆଁରୀ ବିଆର ମଜା କିଛି ଅଲଗା, ତାଙ୍କରଲାଜ, ଠାଣୀ ଆଉ ହୁଙ୍କୁ ହୁଙ୍କିଆ ମନ । ।

ମୋର  ଗୋଟେ ସାଙ୍ଗ ବାହାଘର ଥିଲା, ଭାଇ ନଥିଲେ ଭାଉଜ ବୋଉକୁ ଯିବା ପାଇଁ ଅନୁମତି ମାଗିଲେ ଆଉ ସଙ୍ଗରେ ମୋତେ ଯିବାକୁ ପଡ଼ିଲା । ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କୁ ବାଇକରେ ନେଇ ଗଲି ।ପୂର୍ବଦୁଇ ଦିନ ତଳେ ଭାଉଜଙ୍କୁ ମସ୍ତଗିହା ଗେହିଥିଲି ସେଥିପାଈଁ ଭାଉଜ ମଧ୍ୟ୍ୟ ଖୁସ୍ ଆଉ ମୋର ବଢିଲା ବୟସକୁ ନେଇ ଭାଉଜ ମୋ ପାଈଁ ଝିଅ ଦେଖାଦେଖି କରି ଆସିବ ବୋଲି ବୋଉ ଭାଉଜଙ୍କୁ କହିଥିଲା। ମୁଁ ଭାଉଜ ବାଇକରେ ଯାଇ ତାଙ୍କ ଗାଁରେ ପହଂଚିଲୁ । ବାଟରେ ଜାହା ଦଳା ଦଳି ଲଦା ଲଦି ହେବା କଥା ସବୁ ହେଇଥିଲା । ଭାଉଜଙ୍କ ଘରେ ସବୁ ଆମକୁ ଆଗ୍ରହ କରି ଘରକୁ ପାଛୋଟି ନେଲେ ।

ମୁଁ ତାଙ୍କ ଗାଁକୁ ଜିବର ଏହା ଥିଲା ତୃତିୟ ଥର । ଭାଉଜ ପହଂଚିଲା ପରେ ସାହି ପଢିଶା ବୁଲା ବୁଲି କଲେ । ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆମକୁ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ବାହାଘରକୁ ଜିବାର ଥିଲା । ଦିନ ୧୨ ଟାରେ ପହଂଚି ଟିକେ ରେଷ୍ଟ ନେବା ପରେ ମୁଁ ବାହାରିଗଲି ମୋର ଗୋଟେସେଠାକାର ସାଙ୍ଗ ଘରକୁ । ତା ନା ପଦିଆ, ମୋ ଦଶମ ସମୟର ସାଙ୍ଗ ଆମ ଗାଁରେ ରହି ପାଠ ପଢୁଥିଲା । ମୁଁ ବାଇକ ନେଇ ତା ଦୁଆରେ ରଖି ଘର ଭିତରକୁ ପସିଗଲା ବେଳକୁ ଭିତରୁକେହି ଜଣେ ବାହରି ଆସିଲା ହଠାତ ଆଉ ମୁଁ ତା ସହ ଧକ୍କା ହେଇଗଲି । ସେ ମୋରି ଆଡ଼କୁ ଢଳି ପଡିଲା ।

ମୁଁ ଛାନିଆର ଆଗ ଧରୀ ପକେଇଲି । ଉଠେଇ ଯେବେ ଦେଖିଲି ଗୋଟେ ସୁନ୍ଦର ଝିଅ ଟିଏ । ଏଇ ଦୃଘଟଣାରେ ଝିଅ ଟିର ଛାତିରୁ ଲୁଗା ଖସି ଯାଇଛି । ବ୍ଲାଉଜ ସହ ତା ସ୍ତନ ଯୁଗଳ ମୋତେ ତ ମନ ମୋହି ନେଲା। ମୁହଁ ସୁଖେଇ ଲାଜରେ ମୁହଁ ତଳକୁ କରିଦେଲା ଝିଅ ଟି । ତାକୁ ଧରୁ ଧରୁ ତା ଦୁଧ କୁ ମୁଁ ଧରୀ ପକେଇଥିଲି । କି ମାଲ ଟେ ମୋ ହାତରେ ବାଜିଗଲା । ଓଃ.. ମୁଁ ପଚାତିଲି – ପଦିଆ ଅଛି ? ସେ କହିଲା – ନାଁ

ମୁଁ କହିଲି – ତମେ ତା ସାନ ଭଉଣୀ ଏଲିନା ନା?
ସେ ହସି ଦେଇ କହିଲା – ହଁ (ଆଉ ମୋତେ ଅନେଇ ରହିଲା )
ମୁଁ କହିଲି – ମୋତେ ଚିହ୍ନି ପାରୁନୁ
ଏଲିନା – ହଁ, ଜାଣିଛି , ତମେ ଏଇଠି ବସ, ଭାଇ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଆସିଲେ ।

ମୁଁ ସେଠି ବସିଲି ଆଉ ସେ ମଧ୍ୟ୍ୟ ମୋ ସହ ବସିଲା । ମୁଁ ତାକୁ ତା’ ବିଷୟରେ କହିଲି । ଆଉ ସେ ମୋ ସହ କଥାହେଲା, ଭାରୀ ସୁନ୍ଦର ଟୋନ ଟେ ତାର, ପିଲା ହେଇଥିଲା ଦେଖିଥିଲି ତା’ ପରେ ତାକୁ ଦେଖିନଥିଲି । ଆଉ ଏବେ ଯେମିତି ତାକୁ ଦେଖିଲି ଏକା ଥରେ ମୋ ମନ ତା’ ଠାରେ ଲଗିଗଲା ଆଉ ମୋତେ ତ ଝିଅ ପଟେଇବା ପୂରା ଆସେ । ମୁଁ ତାକୁ କହିଦେଲି ତମେ ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିଲ, ଆଉ ତମେ ଯଦି ଖରାପ ଭାବିବନି ମୁଁ ଗୋଟେ କଥା କହିବି ।

ସେ କହିଲା – କଣ? (ତା ମୁହଁ ରେ ଖୁସି ଫୁଟି ଉଠିଲା)
ମୁଁ କହିଲି – ତମେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଲାଗୁଛ ।
ସେ ହସି ଦେଇ ଚୁପ ରହିଲା ଆଉ ମୋ ଆଡେ ପୂଣି ଅନେଇ ଆଉ ଟିକେ ହସିଦେଲା ।
ମୁଁ କହିଲି – ସତରେ ତମକୁ ଯିଏ ଦେଖିବ ପଟି ଯିବ, ତମର କେହି ଅଛନ୍ତି ନା ନାହିଁ ।
ଏଲିନା – ଇସ୍.. ନା ।
ମୁଁ କହିଲି – ତହେଲେ ଯଦି ନ ଖରାପ ଭାବିବ ମୁଁ ଆଉ ଗୋଟିଏ କଥା କହିବି ।
ପୂଣୀ ହସିଦେଇ କହିଲା ଉଁ ।
ମୁଁ – ତୁମ ଠାରେ ମୁଁ ଫିଦା ହେଇଗଲି, ତମେ ଯାହା କହିଲେ କୁହ ହେଲେ ପ୍ଲିଜ୍ ଖରାପ ଭାବିବନି ମୁଁ ଏଇ କିଛି ସମୟରେ ତମକୁ ମନ ଦେଇଦେଲି ବୋଲି ଭାବୁଛି ।

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ nextpage କୁ ଯାଆନ୍ତୁ

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 OdiaSexGapa All Right Reserved
error: Content is protected !!