ସାଙ୍ଗର ବିବାହରେ ଶାଳିକୁ ନିରଧୂମ  ଗେହିଂଲି-sanga ra bibaha re sali ku nirdhum gehinli

ସାଙ୍ଗର ବିବାହରେ  ଶାଳିକୁ ନିରଧୂମ  ଗେହିଂଲି

sanga ra bibaha re sali ku nirdhum gehinli

 sanga ra bibaha re sali ku nirdhum gehinli  ମୋ ସାଙ୍ଗର ଶାଳି ନାମ ରିମା ଥିଲା, ତାଙ୍କୁ 19 ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ତାର  ସ୍ତନ  ଏବଂ ମସ୍ତ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଦେଖି ମୁଁ ପାଗଳ ହୋଇ ଯାଉଥିଲି । ତା ଦୁଧ 34 “, ଅଣ୍ଟା 26″ ଏବଂ ଗଣ୍ଡି 38 ” କଣ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା ସେ ॥ ବିବାହରେ, ମୁଁ ବାରମ୍ବାର ସେ ମୋ ପାଖକୁ ଆସୁଥିଲା ଏବଂ ମୋତେ ସେକ୍ସି ହସ ଦେଇ ଚାଲି ଯାଉଥିଲା । ତାର ସେଇ ସ୍ମିତ ହସ ଦେଖି ମୋର ଶରୀର ରେ ଶିହରଣ ଖେଳି ଯାଉଥିଲା ଇଚ୍ଛା ହଉଥାଏ ତାକୁ ସେଇଠି ତଳେ ପକେଇକି ଗେହିଂ ଦେବୀ । କିନ୍ତୁ ଏହା କରିବା ମୋ ପକ୍ଷେ ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ | ବିବାହ ସମାରୋହ ଜେ ଚାରିପାଖରେ ଚାଲିଥିବାବେଳେ ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ ସେହି ସମୟରେ ଶୋଇଥିଲେ। ବିବାହ ଏକ ହୋଟେଲରୁ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା ଯେଉଁଠାରେ ବଡ ହଲ୍ ଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ ଘର ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ଶୋଇଥିଲେ। ଆମେ ଦୁହେଁ ସାଙ୍ଗ ମଧ୍ୟ ଖାଲି ସ୍ଥାନକୁ ଦେଖି ସୋଇ ପଡିଲୁ | ମୋ ସାଙ୍ଗ ସୋଇପଡିଥିଲା କିନ୍ତୁ ମତେ ନିଦ ହାଉନ ଥାଏ ମୋ ଆଖି ସାମ୍ନାରେ ରିମାର ବଡ ବଡ ଦୁଧ ଏବଂ ଆଉ ମସ୍ତ ଗଣ୍ଡି ବାରମ୍ବାର ଆସୁଥିଲା, ଆଖି ବନ୍ଦ କରି ରିମାର  ଗାଣ୍ଡିକୁ କଳ୍ପନା କରି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ମନ୍ଥନ କରି ଚାଲିଥିଲି ​​| କିଛି ସମୟ ପରେ, ମୁଁ ଅନୁଭବ କଲି ଯେ କେହି ମୋ ଉପରେ ଛୋଟ ଛୋଟ ପଥର ଫିଙ୍ଗୁଛି, ମୁଁ ଆଖି ଖୋଲି ଦେଖିଲି ସେହି ଝିଅ ଅର୍ଥାତ୍ ରିମା ମୋ ଠାରୁ କିଛି ଦୂରରେ ଶୋଇଛି କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଦେଖିପାରୁ ନାହିଁ ଯେ କେହି ଜାଣିଶୁଣି ମୋ ଉପରେ ପଥର ଫିଙ୍ଗିଛନ୍ତି |

ମୁଁ ଯେଉଁଠାରେ ଶୋଇଥିଲି, ମୋର ଡାହାଣ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ମୋର ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ବାମ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଥିବା 5-6 ବର୍ଷର ବାଳକ ତା ପାଖରେ ରିମା  ଶୋଇଥିଲା ଏବଂ ତାକୁ ଦେଖି ବର୍ତ୍ତମାନ ମୋର ହୃଦୟ ଜୋରରେ କମ୍ପନ କରିବାକୁ  ଲାଗିଲା, ସେ ନାଲି ସ୍କର୍ଟ ଏବଂ ଟି-ସାର୍ଟ ପିନ୍ଧିଥିଲା  | ବନ୍ଧୁଗଣ, କି, ମୁଁ ତା ସ୍କର୍ଟରେ ହାତ ପହଞ୍ଚାଇବାକୁ ସାହସ କଲି ଏବଂ ମୋ ହାତ ତା ଧଳା ଏବଂ ଭେଲଭେଟୀ ପ୍ୟାଣ୍ଟିକୁ ସ୍ପର୍ଶ କଲା, ମୁଁ ଭୟଭୀତ ହୋଇ 5 ମିନିଟ୍ ପାଇଁ ମୋ ହାତ କୁ ନେଇ ଆସିଲି ଏବଂ ଭାବିଲି | ନା, ତାଙ୍କର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା କ’ଣ ହେବ, କିନ୍ତୁ ତା’ପରେ ମୁଁ ଦେଖିଲି ଯେ ରିମା ଉଠି ପୁଣି ମୋ ଉପରେ ପଥର ଖଣ୍ଡ ଫିଙ୍ଗିଲା, ତେଣୁ ମୁଁ ନିଶ୍ଚିତ ହେଲି ଯେ ଏହି ଝିଅ ମୋ ନାଁ ରେ ଆଜି ତ ଲହୁଣୀ ଭଳି ଚିକନିଆ ବୀଆ କୁ ମୋ ନା ରେ କରିଦବ, | ବିଳମ୍ବ ନକରି, ଟା ପାଖକୁ ଗଲିମୁଁ ତା ସ୍କର୍ଟରେ ମୋ ହାତ ରଖିଲି! ଚିକ୍କଣ ଜଙ୍ଘ କ’ଣ ଥିଲା, ତ ଝଙ୍ଘାରୁ ହାତ ବୁଲେଇ ଉପରକୁ ହାତ ନେଲି ସେ ଗରମ ହେଇ ତ panty ଉପରୁ ପାଣି ଛାଡିଦେଇଥିଲା |ମୋ ଆଙ୍ଗୁଳି କୁ  ତା ବିଆକୁ ପୁରେଇବା ପରେ ମୁଁ ତା ବିଆକୁ ସଲେଇବା କୁ ଲାଗିଲି, ତା ବିଆ ବହୁତ ପରିଷ୍କାର ଏବଂ ଚିକ୍କଣ ଥିଲା, ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଗରମ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା, ତା’ପରେ ସେ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଜିପ୍ ଖୋଲି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାର କଲି |

ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁଁ ତାଙ୍କ ସ୍କର୍ଟକୁ ଅଣ୍ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଖୋଲିଦେଲି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଜଙ୍ଘ ଏବଂ ବିଆ କୁ ଚାରି ପଟରୁ  ଚୁଚୁମି ଚାଲିଲି ଏବଂ ଜିଭରେ ଚାଟିବା ଆରମ୍ଭ କଲି, ସେ ଯୌନ ଲାଳସା ରେ ବାରମ୍ବାର ତା ଗାଣ୍ଡିକୁ ଉଠାଉଥିଲା କିନ୍ତୁ ସେତେବେଲକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ବି ଗରମ ହେଇଯାଇଥାଏ | ସେ ମୋର ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି ତାକୁ ଚୁଚୁମି ବାକୁ ଲାଗିଲା ଔ ହାତରେ ଧରି ଖେଳିବାକୁ ଲାଗିଲା ଏବେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟିକୁ ତଳକୁ କଲି ଏବଂ ଜୋରରେ ତା ବିଆକୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି, ସେ ମଧ୍ୟ ତା ଗାଣ୍ଡିକୁ ଉଠାଇ ତା ବିଆକୁ ଚଟିବାକୁ ଦଉଥିଲା | ସେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଶବ୍ଦ କରୁଥିଲା କାରଣ ସେ ଚାହୁଁ ନଥିଲା କେହି ଉଠନ୍ତୁ ଯଦିଓ ରିମା ସେ ଘର ର ଆଲୋକ ବନ୍ଦ କରିସାରିଥିଲା ତଥାପି ମୁଁ ମୋର ମଜା ନଷ୍ଟ ହେବାକୁ ଚାହୁଁନଥିଲି | ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଉଠି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଜୋରେ ଘଷିବାକୁ ଲାଗିଲା  ଘଷିବାକୁ ଲାଗିଲା, ମୁଁ ମଧ୍ୟ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ତା ବିଆରେ ଦୁଇ ଆଙ୍ଗୁଳି ପୁରେଇଲି, ମୋ ହାତର ଆଙ୍ଗୁଳି ରେ ତ ଗିହାଣ ର ମଜା ଦଉଥିଲି ଏବଂ ତାର ବଡ 34 ସାଇଜି ର ଦୁଧ କୁ ଧରି ଚୁଚୁମି ବାକୁ ଲାଗିଲି  | ସେ ଆହା ଓଃ ଓଃ ରେ କରି ଚିଲାଉଥିଲା, ଶୀଘ୍ର ତମ ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ବୀଆ ରେ ପୁରେଇଦିଅ  ଜାନୁ , ଆଉ ଯେତେ ପାରୁଛ ଗେହୀନ ଦିଅ ଆଜି , ତା’ପରେ ମୁଁ କହିଲି ବେଧେଈ  ପ୍ରଥମେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁଚୁମି ତା  ରସ ପିଇଦେ  | ମୁଁ ତୋର ବୀଆ ର ରସ ପିଉଛି, ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ 10-15 ମିନିଟରେ ପରୟନ୍ତ ଚୁଚୁମି ଚାଲିଥିଲା |

ପ୍ରେମିକା ସହିତ ବିତେଇଲି ବାସର ରାତି – Premika Sahita Biteili Basara Rati

ଏବେ ମୁଁ ତୁମ ବୀଆ ର  ଗୁମ୍ଫାକୁ ଫାଡିବାକୁ ଚାହୁଁଛି ରିମା କହିଲା, ମୁଁ ମଧ୍ୟ ମୋ ବୀଆ କୁ ଫାଡିବାକୁ ଚାହୁଁଛି, ତୁମେ ଆଜି ଯୋଉ ନିଆଁ ଲଗାଇଛ କି ମୋ ବିଆ  କୁ ଫାଡି ତାକୁ ଶାନ୍ତି କରାୟ ଜାନୂ, ଏବେ ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଦେଲି ଏବଂ ସେ ଏହାକୁ ଉପଭୋଗ କଲା | ମୁଁ ଚୁଚୁମିବା ଆରମ୍ଭ କଲି ଏବଂ ତା ବିଆକୁ ମୋ ଜିଭରେ ଚୁଚୁମିଲି, ଅଳ୍ପ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁଣି ବୀର୍ଯ ଛାଡିବାକୁ ଲାଗିଲା ଏବଂ ରିମା ମଧ୍ୟ ତାକୁ ଚୁଚୁମିବା ପାଇଁ ପାଗଳ ହୋଇଗଲା,ଏବେ  ମୁଁ ତାକୁ ସିଧା କରି ଗୋଡ ଫାଡିଦେଲି | ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ତା ବିଆରେ  ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଘଷିବା ଆରମ୍ଭ କଲି, ତା’ପରେ ମୁଁ ତା ଗୋଲାପୀ ରଙ୍ଗର ବିଆ କୁ ଆଘାତ କଲି, ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ତା ବୀଆ ଭିତରେ ଯେତେବେଳେ ଠେଲିଦେଲି , ସେ ଅଧା ଚାଲିଗଲା  କାହିଁକି ନ ଆଗରୁ ସେକ୍ସ କରିଥିଲା  ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଦୁତୀୟବାର ତ ବୀଆ ଭିତରକୁ ଧକା ଦେଲି  ସେ ମୃଦୁ ଚିତ୍କାର କଲା, ତା’ପରେ ମୁଁ ମୋ ପାଟିକୁ ମୋ ହାତରେ ଦବାଇଲି ନଚେତ୍ କେହି ଜାଗ୍ରତ ହେବେ | | ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ପେଲିବା ଆରମ୍ଭ କଲି, ସେ ବି ଆନନ୍ଦ ନେଉଥିଲା ଆଃ ଆଃ ହୁ ହୁଁ ମୁଁ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଆଜି ସୁଖ ଅନୁଭବ କରୁଛି ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଁ ନିଜକୁ ଏପରି ଉପଭୋଗ କରି  ନଥିଲି | ମତେ ଯେତେ ପାରୁଛ ପେଲିଚାଲ ଆଜି ମୁଁ ତୁମର ଗୋଟିଏ ଦିନର ରାଣୀ ॥ ହେ ଜାଣୁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଗେହି ଚାଲ ଫାଡି ଦିଅ ମୋ ବିଅ କୁ ମତେ ବହୁତ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଦଉଛି ॥ ମତେ ସେ ତ ବହୁ ବନ୍ଧନ ରେ ଜୋରେ ଚାପି ଧରିଥିଲା ଔ ମୁଁ ତାକୁ ଜୋରେ ଜୋରେ ପେଲିଚାଲିଥାଏ ଏବେ ମୋର ବୀର୍ଯା ବାହାରିବ ସମୟ ଆସିଯାଇଥାଏ… ମୁଁ କହିଲି ୟାକୁ ତୁମେ ମୁହଁରେ ନବ ନ ବୀଆ ଭିତରେ ନବାକୁ ପସନ୍ଦ କରିବ ଜାନୁ ତୁମେ ଏ ମାଲ ମୋ ମୁହଁ ରେ ଛାଡିଦି ଆଉ ମୁଁ 10-12 ଜୋରରେ ଷ୍ଟ୍ରୋକ୍ ଦେଲି ତା ବିଆ ଭିତରେ  ଏବଂ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାର କଲି ଆଉ ତ ପାଟିରେ ପୁରେଇଦେଲି ଏବଂ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡର ଅମୃତ ବହୁତ ଆନନ୍ଦର ସହିତ ପିଉଥିଲା, ଏସବୁ କରିବା ଭିତରେ ପାଖାପାଖି 3ଟା ହେଇଯାଇ ଥାଏ ଏବଂ ବିବାହ ସମାରୋହ ମଧ୍ୟ ପ୍ରାୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇଥିଲା |

କାହାଣୀ ପଠେଇବାକୁ ଚାହୁଁ ଥିଲେ  odiasexkahani@gmail.com ପଠେଇ ପାରିବେ

odia sex gapa,odia sex story,odia randi gapa,odia love sex dhoka,bhineli sali sex story

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *