Swami Na Thiba Abastare Mo Sahita Rape Kale

ସ୍ଵାମୀ ନ ଥିବା ଅବସ୍ଥାରେ ମୋ ସହିତ ରେପ କଲେ

swami na thiba abastare mo sahita rape kale

Odia sex story,odia sex kahani,odia sex gapa,odiaxxx story,new odia sex story,latest hot odia sex story,rape sex story

Swami Na Thiba Abastare Mo Sahita Rape Kale  ନମସ୍କାର ମୋର ଯୌନ ପ୍ରେମୀ ଭାଇ ଭଉଣୀ ମାନେ | ମୋର ନାମ୍ ହେଲା ପିଙ୍କି ବୟସ ୨୯, ଉଚ୍ଛତା ୫’୫” , ରଙ୍ଗ ଗୋରା , ବିବାହିତ | ମୁଁ ଦେଖିବାକୁ ଟିକେ ହେଲ୍ ଦି , ଦେହର ସାଇଜ଼ ୩୮-୩୬-୩୮ | ମୋର ବାହାଘର ୨୪ ବର୍ଷରେ ହେଇଗଲା, ଜଣେ ଇଂଜିନିୟର୍ ସହ | ମୋର ସ୍ବାମୀ ବହୁତ୍ ଭଲ ମୋତେ ବହୁତ୍ ଆନନ୍ଦ ଦିଅନ୍ତି | ସେକ୍ସ୍ ଲାଇଫ୍ ଭି ଆମର ବହୁତ୍ ଭଲ ଚାଲିଥାଏ , ସେ ମୋତେ ବହୁତ୍ ଭଲ ପାଆନ୍ତି | ଆମର ବାହାଘର ସେତେବେଳକୁ ଦେଢ ବର୍ଷ ବିତିଯାଇଥାଏ | ତାଙ୍କର ଚାକିରି ଭୁବନେଶ୍ବର କୁ ଟ୍ରାନ୍ସଫାର୍ ହେଲା , ଆମେ ଗୋଟେ ଫ୍ଲାଟ୍ ନେଇ ରହିଲୁ | ସେ ସକାଳ ୯ ଟା ରେ ବାହାରି ଯାନ୍ତି ଆଉ ସନ୍ଧ୍ୟା ୬ ଟା ରେ ଅସାନ୍ତି | ମୁଁ ରୁମ୍ ରେ ରହି ରହି ବହୁତ୍ ବୋର୍ ହେଉଥାଏ | ଏମିତି ଟିଭି ଦେଖି, ଶୋଇ ଶୋଇ ଟାଇମ୍ ପାସ୍ କରୁଥାଏ | ଛୁଟି ଦିନରେ ଆମେ ପାର୍କ୍ , ସପିଙ୍ଗ ମଲ୍ , ସିନେମା ଇତ୍ୟଦି ରେ ଯାଉ ଥାଉ |
ଆମେ ଯେତେ ବେଳେ ବାହାରକୁ ଯାଉଥାଉ ଲୋକ ମାନେ ମୋତେ କଣେଇ କଣେଇ ଅନାଉଥାଆନ୍ତି, ମୁଁ ଲୋ କଟ୍ , ଲେସ୍ ବାଲା ବ୍ଲାଉଜ୍ ପିନ୍ଧେ, ପିଠି ପଟେ ଦେଖାଯାଏ , ସେଇଥିପାଇଁ ବୋଧେ ସମସ୍ତେ ମୋତେ ଏମିତି ଅନାନ୍ତି | ହେଲେ ମୁଁ ମୋର ଲୁଗା ପିନ୍ଧା ଷ୍ଟାଇଲ୍ ବଦଲେ ନାହିଁ | ଏମିତି ବହୁତ୍ ଥର କମେଣ୍ଟ ଭି ଖାଇଚି, ହେଲେ କିଛି କହିନାହିଁ , ମୋ ସ୍ବାମୀ ଭି କିଛି କହନ୍ତିନୀ, କାରଣ ଭୁବନେଶ୍ବର ସହର ଭଲ ନୁହଁ ଦିନ ଦିପ୍ରହର ବେଳେ ଭି ରେପ୍ , ମର୍ଡର୍ ହୁଏ ..ଆମେ ସେଇଠି ଆଉ କଣ କହିପାରିବା , ଚୁପ୍ ଚାପ୍ ଚାଲିଆସିବା କଥା |

ହେଲେ ଅମେ ଜାଣିନଥିଲୁ କି ଆମକୁ କିଛି ଲୋକ ଫଲୋ କରୁଛନ୍ତି ବୋଲି | ବେଳେ ବେଳେ ଭି ଡର ଲାଗୁଥାଏ କାରଣ ଦିନ ସାରା ମୁଁ ଫ୍ଲାଟ୍ ରେ ଏକା ରହେ |

ଦିନକର କଥା, ମୋ ସ୍ବାମୀ ଅଫିସ୍ କାମରେ ଗୋଟେ ସପ୍ତାହ ପାଇଁ ଅନୁଗୁଳ୍ ଗଲେ | ସେ ସମୟରେ କେହି ଭି ଅସିଲେନୀ ଏଇଠି ରହିବାକୁ , ନା ମୋ ବାପା ଘର ନା ଶ୍ବଶୁର ଘରୁ | ତେଣୁ ମୋତେ ଏକା ରହିବାକୁ ପଡିଲା | ବହୁତ୍ ଡର ଲାଗୁଥାଏ , ତଥାପି ସାହସ କରି ରହିଗଲି | ସ୍ବାମୀ ସବୁ ଜିନିଷ କିଣି ଦେଇଗଲେ , ଯେମିତି ମୋତେ ବାହାରକୁ କିଛି ଆଣି ବାକୁ ପଡିବନୀ |

ଏମିତି ଦୁଇଦିନ ବିତିଗଲା | ତୃତୀୟ ଦିନରେ, ରାତି ୧୦ ପାଖା ପାଖି ହେବ , କଲିଂଗ୍ ବେଲ୍ ବାଜିଲା , ମୋ ଦେହରେ ଛନକା ପଶିଗଲା କାରଣ ଏତେ ରାତିରେ କିଏ ବେଲ୍ ବଜାଉଛି ? ୩/୪ ଥର ବାଜିଲା, ମୁଁ ସାହସ କରି ଡୋର୍ ପାଖକୁ ଗଳି, ଆଉ ଡୋର୍ ହୋଲ୍ ରେ ଦେଖିଲି ଦୁଇଜଣ ଅଜଣା ଟୋକା ଛିଡା ହେଇଛନ୍ତି | ମୁଁ ଜାଣିଗଲି କି କିଛି ମନ୍ଦ ଉଦ୍ଦେସ୍ୟା ରେ ସେମାନେ ଆସିଛନ୍ତି !, ପୁଣି ବେଲ୍ ବାଜିଲା, ଏବେ ସାହସ କରି ପଚାରିଲି କିଏ ? ଉତ୍ତର ଆସିଲା ଆମକୁ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ପଠେଇଛନ୍ତି କିଛି ଜରୁରୀ, ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟ ଦେବାର ଥିଲା, ମୁଁ ଦେଖିଲି କିଛି ଜିନିଷ ସେମାନଂକ ବେଗ୍ ରେ ଅଛି | ମୁଁ ଏବେ କବାଟ ଖୋଲିଲି , ସେମାନେ ଧସେଇ ହେଇ ଭିତରକୁ ପଶିଆସିଲେ | ମୁଁ ଦେଖି ଡରିଗଲୀ ସେମାନଙ୍କୁ, ଏବେ ସେମାନେ କବାଟ ବନ୍ଦ କରିଦେଲେ, ମୋ ଛାତିରେ ଛନକା ପଶିଗଲା |

ଏବେ ସେମାନେ ମୋତେ କହିଲେ କି ବେଶୀ ପାଟି କରିବୁ ଯଦି ସିଧା ତୋତେ ଉପରକୁ ପଠେଇ ଦେବୁ | ଯାହା କହିବୁ ମାନିବାକୁ ପଡିବ , ଭଲରେ ଭଲରେ ମନିବୁ ତ ତୋତେ ଛାଡିଦେବୁ ନହେଲେ ତୋ ଭାଗ୍ୟ ଖରାପ୍ | ମୁଁ ଦେଖିଲି କି ସେମାନଙ୍କ ହାତରେ ଭୁଜାଲି ଥିଲା |

କହିଲେ କି ସିଧା ସିଧା ଆମକୁ ସହଯୋଗ୍ କର , ଆମେ ତୋତେ ଆଜି ଉପଭୋଗ କରିବୁ, ଆଉ କେହି ଭି ଜାଣିବେନି | ନହେଲେ.

ମୁଁ ଜାଣିଗଲି କି ସେମାନେ ମୋତେ ଆଜି ରେପ୍ କରିବେ | ମୁଁ ସେମନନକୁ ହାତ ଯୋଡି କହିଲି ପ୍ଲୀଜ଼ ମୋତେ ଛାଡିଦିଅ, ହେଲେ ସେମାନେ କହିଲେ ବେଶୀ ଛଇ ଦେଖାନୀ , ଯାହା କହୁଛୁ ସିଧା ସିଧା ମାନି ଯା, ତୋତେ ଆରମ୍ ସେ କରି ଛାଡି ଦେବୁ ନହେଲେ .

ମୁଁ ଜାଣିଗଲି କି ଯଦି ସେମାନଙ୍କ କଥା ନମାନିବି ତାହେଲେ ମୋର ନିସ୍ତାର ନାହି ଆଜି | ମୁଁ ଚୁପ୍ ରହିଲି କିଛି ସମୟ |

ଏବେ କହିଲେ କଣ ବେ ଆଜି ତୁ ନାଇଟି ପିନ୍ଧିଛୁ ? ମାର୍କେଟ୍ ବୁଲିବା ବେଳେ ତ ସେକ୍ସି କଟ୍ ବ୍ଲାଉଜ୍ .ପେଟ ଦେଖେଇ ବୁଲୁଥିଲୁ , ଏବେ କଣ ନାଇଟି ? ତୁ ଏବେ ଯା ଆଉ ଜଲ୍ ଦି ସେମିତି ପିନ୍ଧି କରି ଆସେ | ମୁଁ ଏବେ ବେଡ୍ ରୁମ୍ ଗଲି ଆଉ କବାଟ ବନ୍ଦ କରି, ବ୍ରା , ଲୋ କଟ୍ ବ୍ଲାଉଜ୍ , ସାୟା ଆଉ ଶାଢୀ ପିନ୍ଧିଲି | ଆଉ ପୁଣି ଡ୍ରଇଂ ରୁମ୍ କୁ ଆସିଲି |

ମୁଁ ଜାଣିନଥିଲି କି ଏଇଟା ସେମାନଙ୍କ ଚାଲ୍ ଥିଲା , ଏହା ଭିତରେ ସେମାନେ ରୁମ୍ ର ଚାରିପଟେ ସ୍ପାଇ କ୍ୟାମେରା ଲଗେଦେଇଛନ୍ତି | ଏବେ ମୋତେ ଦେଖି ସେମାନେ କହିଲେ ସାବାସ୍ ତୁ ତ ଆଜି ପୁରା ସେକ୍ସି ଦେଖା ଯାଉଛୁ | ତୋତେ ଆଜି ମନ ଭରି ଗେହୀବୁ ଆମେ | ତୁ ଭି ବହୁତ୍ ଆନନ୍ଦ ନେବୁ |
ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ nextpage କୁ ଯାଅନ୍ତୁ


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *