OdiaSexGapa.IN

କାମନା କୁ ପରିପୂର୍ଣ କରେ ଗଳ୍ପ ମାଧ୍ୟମ ରେ

ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ବାହାହେଲି ଶଶୁରଙ୍କ ସହ ଚଉଠି କଲି – 1 || Swaminku Baha Hel Sasura Nka sah Chauthi Kali -1

Byadmin

May 10, 2021

ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ବାହାହେଲି ଶଶୁରଙ୍କ ସହ ଚଉଠି କଲି  -1

Swaminku Baha Hel Sasura Nka sah Chauthi Kali -1

     ମୋର ପ୍ରିୟ ପାଠକ ବନ୍ଧୁମାନେ,ମୁଁ ଅନୁ ଘର ଖୋର୍ଦ୍ଧା, ଏହି ଷ୍ଟୋରି ମୋ ନିଜର, ମୋ ଘରେ ସ୍ଵାମୀ, ଦିଅର ଶଶୁର ଓ ମୁଁ ରହୁ,ମୋ ଶାଶୁ ନାହାନ୍ତି, ମୋର ଲାଳପାଳନ ମୋ ବାପା ଓ ମୋ ସାବତ ମା କରିଛନ୍ତି, ପିଲା ଦିନେ ବୋଉ ମରିଗଲା ପରେ ମୁଁ ସାବତ ମା ପାଖରେ ବହୁତ କଷ୍ଟରେ ବଢିଛି  ଦିନେ ଦିନେ ଖାଇବାକୁ ପାଇନି ଉପାସ ସୋଇଯାଏ,   ମୁଁ ଘରର ସବୁ କାମ କରେ ତା ସହ ସାବତ ମାର ପିଲା ମାନଙ୍କର ବି ଦେଖା ଶୁଣା କରେ ତଥାପି ମୁଁ ଗାଳି ଛଡା ମୋ ଜୀବନରେ ଆଉ କିଛି ପାଇ ନାହିଁ, ବାପା ସବୁବେଳେ ମତାଲ  ରହୁଥିଲେ, ତାଙ୍କର ମୋ ପାଇଁ ଚିନ୍ତା ନଥିଲା, ମୁଁ ଆଜି ଆପଣମାନଙ୍କୁ କହିବି ମୋ ଦିଅର ଏବଂ ଶଶୁର କେମିତି,  କାରଣ ମୋ ସ୍ଵାମୀ ଜଣେ ଭଲ ପଇସା ବାଳ ଆଉ ସେ ସଫ୍ଟୱାର ଇଞ୍ଜିନିଅର ବହୁତ ପଇସା କମାନ୍ତି ହେଲେ ସବୁ ଜାଗାରେ ପଇସା କାମ ରେ ଲାଗେନି, ଯୋଉଟା ପ୍ରକୁତ ଖୁସି ସେଇଟା ନଥିଲା,   ତାଙ୍କର ବାଣ୍ଡ ଉଠେ ନାହିଁ , ଚଲାନ୍ତୁ ଷ୍ଟୋରି ଭିତରକୁ ଯିବା ।

 

         ମୋ ବାହାଘର ୧୭ ବର୍ଷ ବୟସରେ ହୋଇଗଲା ମୁଁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଜୀଏବି ଦେଖେ ରାଜି ହୋଇଯିବ, ଗାଁ ରେ ତ ବହୁତ ଟୋକା ମୋ ପଛରେ ପଡନ୍ତି କିନ୍ତୁ ମୁଁ କାହାକୁ ଚାନ୍ସ ଦେଇନି କାରଣ ମୋ ବୋଉ ନାହିଁ ଏ ସାବତ ସେଥିରେ ଏତେ କଷ୍ଟ କୁହନା ଆଉ ବାପା ତ ମଦୁଆ ଆସିବେ ଶୋଇବେ,ସେଠି ପାଇଁ  ମୋ ବାହାଘର ସାରି ମୋ ସାବତ ମା ତାର ମୁଣ୍ଡର ବୋଝକୁ ହାଲକା କରିଦେଲା, ମୋ ଶଶୁରଙ୍କର ଗାଁରେ  ୩-୪ ଟ୍ରାକ୍ଟର ଅଛି ଏବଂ ପୁରା ୧୦ ଏକରର କାଜୁ ବଗିଚା ଅଛି, ମୋ ସ୍ୱାମୀ ଙ୍କୁ ଏ ବାସ୍ତବ ଦୁନିଆ ଟା ପର ତାଙ୍କ କାମ ଭଲ ତା ସେ ଭଲ ,ସେ ତାଙ୍କ ଦୁନିଆରେ ରୁହନ୍ତି, ମୁଁ ଏ ବାହାଘର ପ୍ରସ୍ତାବରେ ରାଜି ନଥିଲି କିନ୍ତୁ ବୋଉ ରାଗିକି ଗାଳି କଳା ବାବା ଙ୍କ ସହ ଜଗଡ଼ କଳା, ସେ ଚାଉଁ ଥିଲା କି ମୁଁ ହଇରାଣ ହୁଏ ଆଉ ବାବା ମୋତେ ବୁଝେଇ ଦେଲେ ଆମେ ଗରିବ ଲୋକ କିନ୍ତୁ ତୋ ପାଇଁ ବଡ ଘରୁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆସିଛି, ଏମିତି ଘର ଭାଗ୍ୟରେ ଥିଲେ ମିଳେ, ଏବଂ ତୋ ସ୍ଵାମୀଙ୍କର ପଇସା ରେ ଅଭାବ ନାହିଁ ରାଣୀ ପରି ରହିବୁ  ।

 

ମୁଁ ବି ମୋ ସାବତ ମାର ବେଦନାରୁ ମୁକ୍ତ ହେବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଥିଲି, ତେଣୁ ବାହାଘର ପ୍ରସ୍ତାବରେ ରାଜି ହେଇଗଲି, ବାହାଘର ସରିବା ପରେ ମୁଁ ଶଶୁର ଘର ଆସିଗଲି,ଚଉଠି ରାତି ମୋ ଜୀବନର ପ୍ରଥମ ରାତି ଥିଲା ମୋ ସ୍ଵାମୀଙ୍କ ସହ, ଦୁଇ ଜଣ ଗୋଟିଏ ଖଟରେ ବସିଥିଲୁ, ସେ ପିଲାଙ୍କର ପରି କଥା କହୁଥିଲେ,ସେ ମୋ ସହ ଏମିତ ୧-୨ ଘଣ୍ଟା ପାଇଁ କଥା ହେଲୁ, ମୁଁ ମନେ ଭାବୁଥିଲି ଆଜି ମୁଁ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ସେସ୍କର ସ୍ଵାଦ ଚାଖିବି କିନ୍ତୁ ସେ ମୋ ପ୍ରତି କୌଣସି ଉତ୍ସାହ ଦେଖାଉନଥିଲେ, ମୁଁ ଭାବିଲି ଯଦି ମୁଁ ଏ ଘରକୁ ସମ୍ଭାଳିବି ଓ ମୋ ପତିଙ୍କ ଦାୟିତ୍ଵ ପାଇଁ ଆସିଛି ମୁଁ ପ୍ରଥମେ ଆରମ୍ଭ କରିବା ଦରକାର ।

 

ମୁଁ ତାଙ୍କର କପଡା ଖୋଲିଦେଲି ଓ ମୁଁ ମୋ ନିଜର କପଡାକୁ ଖୋଲି ଦେଲି, ମୁଁ ଖାଲି ବ୍ରା ଓ ପ୍ୟାଣ୍ଟିରେ ଥିଲି, ମୋ ବଡ ବଡ ଦୁଧ ଯାହାକୁ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କେହି ଛୁଇଁ ନଥିଲେ ସେ ଉତ୍ସଚୁକ ହେଉଥିଲା ଚିପା ଖାଇବା ପାଇଁ, କିନ୍ତୁ ସେ ଛୁଇଁଲେ ନାହିଁ, ମୁଁ ବ୍ରା ଓ ଚଡି ଖୋଲିଦେଲି, ଲାଇଟ ବି ଜଳୁଥିଲା, ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଧରି ତାଙ୍କ ଉଠରେ କିସ କଲି, ଦୁଧ ଦୁଇଟାକୁ ଛାତି ଉପରେ ରଖି ରଗଡୁଥିଲି, ଅଣ୍ଟା କୁ ଧରି ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ହାଲକ ଧକା ମାରିଲି, ମୋର ଦେହର ଗରମ ବଢିଚାଲିଥାଏ ବିଆ ଓଦା ହେଇଯାଇଥିଲା ମୋ ଦେହ ଥରି ଉଠୁ ଥାଏ ମୋତେ ବାଣ୍ଡ ଦରକାର ଥିଲା ।

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *