tiusan chattri ra dustami mate kala pagala –  ଟିଉସନ୍ ଛାତ୍ରୀ ର ଦୁଷ୍ଟାମି ମତେ କଲା ପାଗଳ

 ଟିଉସନ୍ ଛାତ୍ରୀ ର ଦୁଷ୍ଟାମି ମତେ କଲା ପାଗଳ

tiusan chattri ra dustami mate kala pagala

odia sex story student teacher sex story in odia, chatri ra bia re mastra ra banda, odia jouna gapa, odia jhia ra dudha bia, odia sex kahani,odia sex story,odia sex gapa
tiusan chattri ra dustami mate kala pagala || ହାଲୋ, ମୁଁ ରଞ୍ଜନ ଓଡିଆ ସେକ୍ସ ଗପ  ର ସମସ୍ତ ପାଠକଙ୍କ ମନୋରଞ୍ଜନ ପାଇଁ ଏକ ସତ କାହାଣୀ ଲେଖିବାକୁ ଯାଉଛି। ଏହା ମୋ ପାଖରେ ଟିଉସନ୍ ହେଉଥିବା ଏକ ସେକ୍ସି ଝିଅର କାହାଣୀ। ମୁଁ ଏକ ସରକାରୀ ହାଇ ସ୍କୁଲ୍ ର ବିଜ୍ଞାନ ଶିକ୍ଷକ। ଟିଉସନ୍ ରେ ମୋର ବହୁତ ଅଭିଜ୍ଞତା।ପ୍ରତିବର୍ଷ ମୋ ପାଖରେ ପଢୁଥିବା ପିଲା ଭଲ ରେଜଲ୍ଟ କରନ୍ତି। ସେଥିପାଇଁ ମୋର ଡିମାଣ୍ଟ ଅଧିକ। କେତେକ ଅଭିଭାବକ ନିଜ ପିଲାର ସ୍ପେଶାଲ କେୟାର ପାଇଁ ମୋତେ ଘରକୁ ପଢାଇବାକୁ ଡାକନ୍ତି। ମୁଁ ବହୁତ ଝିଅ ଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଘରେ ପଢାଇଛି କିନ୍ତୁ ମୁଁ କେବେବି କାହାସହ ଖରାପ ବ୍ୟବହାର କରିନି।ମୁଁ ଜାଣେ ଥରେ ଇମେଜ୍ ଖରାପ ହୋଇଗଲେ ଆଉ କେହି ଟିଉସନ୍ ହେବେନି । ଏହି କିଛି ଦିନ ତଳେ ଘଟିଥିବା ଏ ଘଟଣା ମୋ ଭାବନାକୁ ବଦଳେଇଦେଲା। କାହାଣୀ ଟି ଏପରି –
ମୋର ବୟସ ବର୍ତ୍ତମାନ ୪୫ । ଘର କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ବଳଦେବଜୀଉ ମନ୍ଦିର ପାଖରେ। ଜଣେ ଲୋକ ତା ଝିଅକୁ ଗଣିତ ଓ ବିଜ୍ଞାନ ପଢାଇବାକୁ ମୋତେ କହିଲେ। ଝିଅର ନାମ ଅନ୍ବେସା, ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢୁଛି। ଟିକେ ହେଲ୍ଦି ଝିଅ । ଫିଗର ୩୪-୨୮-୩୬ ହେବ। ମୁଁ ସନ୍ଧ୍ୟା ୬ଟା ବେଳେ ତାକୁ ପଢେବାକୁ ଯାଏ। ଛୋଟ ପିଲାଙ୍କ ପରି ସେ ବିହେବ୍ କରେ। ପ୍ରଥମେ ପ୍ରଥମେ ମୁଁ ଭାବୁଥିଲି ସେ ଅତି ସାଧାରଣ। ସେ ମୋ ସହ ଥଟ୍ଟା ମଜା ସହ କଥା ହୁଏ। ମୁଁ ତା ଉପରେ ଯେତେ ବିଗିଡିଲେ ବି ସେ ସବୁବେଳେ ସେମିତି ହୁଏ। ପଢିବା ପାଇଁ ଆସିଲା ବେଳେ ସେ ସ୍କଟ୍ ଓ ଢିଲା ଟପ୍ ପିନ୍ଧି ଆସେ। ରୁମ କବାଟ ଭିତରୁ ଦେଇଦିଏ। ପଚାରିଲେ କୁହେ ମୋ ପଢାବେଳେ କେହି ଡିଷ୍ଟର୍ବ କରିବେନି। କାନ୍ଥ କଡକୁ ପଡିଥିବା ଟେବୁଲ୍ ର କଡରେ ସେ ବସେ। ମୁଁ ପଢେଇବା ବେଳେ ସେ ମୋ ଗୋଡରେ ଗୋଡ ବଜାଏ । ମୁଁ ଭାବେ ସେ ଅଜଣାତରେ କରୁଛି ବୋଲି। କିନ୍ତୁ ଏ ଘଟଣା ସବୁଦିନ କରେ। ନଇଁ କରି ତା ଟପ୍ ତଳେ ଥିବା ଦୁଧକୁ ଅଧା ଦେଖାଏ। ସବୁବେଳେ ଅନ୍ୟ ମନସ୍କ ରହୁଥିବା ମୁଁ ଲକ୍ଷ୍ୟ କଲି। ପଢାଇବା ବେଳେ ସେ ବେଳେ ବେଳେ ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟି ରେ ହାତ ମାରେ। ମୁଁ ଏସବୁ ଦେଖି ନିଜକୁ ଯେତେ କଣ୍ଟୋଲ୍ କଲେବି ତା ସେକ୍ସି ଚାହାଣି ମୋର ଧର୍ଯ୍ୟ କୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଚହଲାଇ ଦେଲା।ମୁଁ ଭାବିଲି ଏହାର ଏମିତି କଣ ଗଲୁହେଉଛି। ବାପା ବୟସର ସାର୍ ଙ୍କ ସହ ଏମିତି ବ୍ଯବହାର ଦେଖଉଛି। ମୁଁ ଡରୁଥିଲି ଯଦି ମୁଁ କିଛି କରେ ଓ ସେ ଘରେ କହିଦିଏ ତେବେ ମୋ ଅବସ୍ଥା କଣ ହେବ ? ଦିନେ ମୁଁ ଗଣିତ ଖାତାରେ ଲେଖି ବୁଝାଇବ ବେଳେ ସେ ନଇଁ ପଡି ଖାତାକୁ ଦେଖିବା ବାହାନାରେ ମୋ କହୁଣୀ ଉପରେ ତା ଦୁଧକୁ ଚାପି ଧରିଲା।ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନ ପାରି ତା ଜଙ୍ଘ ଉପରେ ହାତ ରଖିଲି।ସେ କିଛି ରିଆକ୍ଟ କଲାନି, ମୁଁ ହାତକୁ ଜଙ୍ଘ ଉପରେ ବୁଲେଇଲି। ସେ ମୋ ହାତକୁ ଧରି ତା ଜଙ୍ଘ ସନ୍ଧିରେ ଜାକିଦେଲା ଓ ମୋ ମୁହଁ କୁ ଅନେଇ ହସିଲା। ମୁଁ କହିଲି ତୋତେ ଏସବୁ ଭଲ ଲାଗୁଛି? ସେ ମୁଣ୍ଡ ହଲେଇ ସନ୍ମତି ଜଣାଇଲା। ମୋର ବି INTREINT ବଢିଗଲା। ମୁଁ ତା ଓଠରେ କିସ୍ କଲି। ସେ ବି ପାଗଳ ପରି ମୋ ଓଠକୁ ଚୁଚୁମି ପକେଇଲା। ଟପ୍ ଉପରୁ ତା ଦୁଧକୁ ଚିପିଲି।ସେ ଖାଲି ଉହୁଃ ଆହାଃ ହେଉଥାଏ। ମୁଁ ପଚାରିଲି ତୁ ଏସବୁ କେମିତି ଜାଣିଲୁ। ସେ କହିଲା ଆମ ଘର ପାଖ ଦିଦି ତା ମୋବାଇଲ୍ ରୁ ମୋତେ ଭିଡିଓ ଦେଖାଏ, ଯେଉଥିରେ ଏସବୁ ହୁଏ। ମୁଁ ପଚାରିଲି ଆଉ କଣ ସବୁ ଦେଖିଛୁ। ସେ ଲାଜେଇ ଯାଇ କହିଲା ମୁଁ କହିବିନି। ମୁଁ କହିଲି, ଏତେ ଲାଜ ପୁଣି ମୋ ସହ ଏମିତି କରୁଛୁ। ସେଦିନ ଏତିକି ପରେ ମୋ ଟିଉସନ୍ ଟାଇମ୍ ସରିଗଲା ମୁଁ ଘରକୁ ଆସିଲି। ତା ପର ଦିନ ଗଲି, ସେ ଦିନ ଆଉ ନ ପଢାଇ କିଛି ପ୍ରଶ୍ନ ଦେଲି କରିବାକୁ। ତାଙ୍କ ଘର ଲୋକଙ୍କୁ ଶୁଣାଇବା ଭଳି କହିଲି ଏ ପ୍ରଶ୍ନ ର ଉତ୍ତର ଲେଖ।ତାପରେ ମୁଁ ତା ଟପ୍ କୁ ଉପରକୁ ଉଠେଇ ଦୁଧ ଦୁଇଟିକୁ ଦଳିଲି। ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରାଇ ଭୁଣ୍ଡିକୁ ଚୁଚୁମିଲି। ତା ଜଙ୍ଘ ଉପରେ ହାତ ବୁଲେଇଲି ଓ ଧୀରେ ଧୀରେ ହାତକୁ ତା ଜଙ୍ଘ ସନ୍ଧିକୁ ନେଲି , ହାତ ଯାଇ ତା ବିଆରେ ବାଜିଲା। ସେ ସେ ଦିନ ଯାଣିକରି ଚଡି ପିନ୍ଧିନଥିଲା। ତା କଅଁଳିଆ ବିଆ ଚାରିପଟେ ଅଳ୍ପ ଅଳ୍ପ ବାଳ ଉଠିଥାଏ। ମୁଁ ବିଆକୁ ଆଉସି ଦେଖିଲି ତା ବିଆ ଓଦା ହୋଇଯାଇଥିଲା। ମୁଁ ତା ବିଆରେ ଗୋଟିଏ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଆଗପଛ କଲି। ସେ ମୋ ହାତକୁ ଧରି ନିଜେ ଆଗପଛ କରି ଗେହୁଁଥାଏ। ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ର ଚେନ୍ ଖୋଲି ତାକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରେଇ ଦେଲି। ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ହଲେଇଲା , ମୁଁ ତା ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ପୁରେଇ ଗେହି ଚାଲିଲି। କିଛି ସମୟ ପରେ ତାର ପାଣି ବାହାରି ଗଲା। ମୋର ଜୋରରେ ହଲେଇ ହଲେଇ ବିଜ ବାହାର କରିଦେଲା। ସେ ମୋତେ ତା ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ କରିବାକୁ କହିଲା। ମୁଁ କହିଲି ଏବେ ନୁହେଁ ପରେ ସୁବିଧା ଦେଖି ତତେ ଏମିତି ଗେହିବି ତୁ ସାରା ଜୀବନ ମନେ ରଖିବୁ। ଏବେ ସେ ପଢାରେ ମନ ଦେଉଛି। ମନ ହେଲେ ତା ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ପୁରେଇ ତାକୁ ଖୁସି କରୁଛି।

One Reply to “tiusan chattri ra dustami mate kala pagala –  ଟିଉସନ୍ ଛାତ୍ରୀ ର ଦୁଷ୍ଟାମି ମତେ କଲା ପାଗଳ”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *